Zestaw Szefa Kuchni

ODKRYJ SPECJALNE MIEJSCA

Planujesz wesele – ale jak?
Zainspirować się
Zbierz „kluczowe dane”
Decyduj indywidualnie
Z nami masz prawie wszystko, czego potrzebujesz na uroczystość weselną: wymarzoną lokalizację, gościnność, dekorację i muzykę
– Wystarczy, że zadbasz o gości!
Sprawdź Nasze Zestawy Szefa Kuchni!

POZYTYWNE DOŚWIADCZENIE 

Świętuj swój ślub w Pod Topolami – W naszym lokalu przez cały rok odbywają się liczne uroczystości weselne, opcjonalnie przy długich stołach lub okrągłych stołach. Masz ochotę na wykwintny bufet lub grilla, opcjonalnie także pakiet napojów? Zespół serwisowy szczegółowo doradzi Ci w najpiękniejszym dniu w Twoim życiu.
Chętnie też zorganizujemy dekorację, polecimy muzykę i wszystko, co należy do wymarzonego wesela.
przyjęcie szampan
catering pstrążna

CATERING
RACIBÓRZ

Jeśli szukasz przyjemnej restauracji na swoją uroczystość, Pod Topolami oferuje duży wybór w Menu na każdą kieszeń. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego na Twoją uroczystość. 
Sprawdź Nasze Zestawy Cateringowe!

WESELE
RACIBÓRZ

Restauracje oferują wyrafinowaną atmosferę i zróżnicowany wybór dobrych dań na uroczystość weselną. Restauracja na wesele jako miejsce wesela jest wyjątkowo odpowiednia zarówno dla małych, jak i dużych grup. Jeśli jednak chcesz uczcić wesele w restauracji, warto z odpowiednim wyprzedzeniem dokonać rezerwacji.
wesele
Pod Topolami
Twórz prawdziwe doświadczenia.
Opracowujemy dla Ciebie ekskluzywne i indywidualne koncepcje wydarzeń.
Spektrum naszych wydarzeń obejmuje konferencje i targi, imprezy sportowe, ceremonie wręczania nagród i prezentacje produktów, uroczystości firmowe lub ważne imprezy towarzyskie. Znajdujemy inteligentne i indywidualne rozwiązania na każdą okazję i tworzymy światy doświadczeń, które spełniają najwyższe standardy jakości.
Jesteśmy po Twojej stronie jako zaangażowany partner od zlecenia do realizacji. Każda impreza to dla nas atrakcyjne wyzwanie, które podchodzimy z niezbędną wrażliwością i dużym instynktem.
Nasz zespół szczegółowo doradzi, we współpracy z Tobą znajdzie optymalne rozwiązania i stworzy prawdziwe światy doświadczeń. W Twojej wielkiej chwili przenosimy rzeczy we właściwe miejsce we właściwym czasie i nic nie pozostawiamy przypadkowi.
Najłatwiej zacząć od osobistego spotkania w naszej restauracji. Dzięki temu można uzyskać pierwsze wrażenie „lokalizacji” (w tym tarasu) i pobrać „próbki smaku”. Otrzymasz wtedy dopasowaną ofertę z rozbudowanymi opcjami.
Catering Pod Topolami oferuje swoim klientom wysoką jakość życia dzięki zdrowym produktom, najwyższej jakości usługom i kulturze korporacyjnej. Wielu pracowników korzysta z tego każdego dnia w firmowych restauracjach, salach konferencyjnych i eventowych, na imprezach firmowych i imprezach. Ponadto korzysta z tego wiele dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach całodziennych, a docelowo także osoby prywatne, które przy naszym wsparciu stają się mistrzami gościnności.