Zestaw Szefa Kuchni

ODKRYJ SPECJALNE MIEJSCA

MAMY DLA CIEBIE MIEJSCA, KTÓRE OPOWIADAJĄ HISTORIE I WPROWADZĄ WASZĄ GOŚCI DO RZĄDU MIEJSCA, W KTÓRYCH ATMOSFERA ODPOWIADA SZCZEGÓLNOŚCI TWOJEGO WYDARZENIA I SPRAWIA, ŻE TWOI GOŚCIE PAMIĘTAJĄ TEN DZIEŃ.
Sprawdź Nasze Zestawy Szefa Kuchni!

POZYTYWNE DOŚWIADCZENIE 

TAK DZIAŁA STAN SZTUKI – NASZA SALE, KTÓRE INSPIRUJĄ.
INSPIROWANE MYŚLĄ O MIEJSKIM STYLU ŻYCIA, POD TOPOLAMI WYKONAŁO SALE WYPOSAŻONE W WYSOKOWYDAJNĄ TECHNOLOGIĘ KUCHNI I WZORNICTWO W PULSIE CZASU, WYŻYWIENIE W WYSOKIEJ KLASIE
przyjęcie szampan
catering pstrążna

CATERING
RYBNIK

OFERUJEMY CI:
– DOBRĄ KUCHNIĘ, KTÓRA POZWALA NA KAŻDĄ KULINARNĄ ROZKOSZ
– CODZIENNĄ ŚWIEŻOŚĆ NASZYCH POTRAW
– NASZ CATERING ZAPEWNIA BEZKOMPRIMOWĄ JAKOŚĆ
– SZTUKA KULINARNA
– NAJWYŻSZY POZIOM KREATYWNOŚCI
Sprawdź Nasze Zestawy Cateringowe!

WESELE
RYBNIK

POD TOPOLAMI TO RESTAURACJA WESELNA W PSTRĄŻNEJ, W KTÓREJ UROCZYSTOŚĆ WESELNA MOŻE STAĆ SIĘ NAJPIĘKNIEJSZYM DNIEM TWOJEGO ŻYCIA.
DYSPONUJEMY DUŻĄ SALĄ BALOWĄ NA 100 OSÓB ORAZ MAŁĄ SALĄ, KTÓRĄ MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ NA UROCZYSTOŚĆ WESELNĄ.
NASI SPECJALIŚCI OD KUCHNI WYCZARUJĄ KULINARNE PRZYSMAKI NA TWOJE WYDARZENIE – IDEALNE POŁĄCZENIE CIEPŁYCH I ZIMNYCH DAŃ W SWOJEJ KLASIE.
wesele
Pod Topolami
Twórz prawdziwe doświadczenia.
Opracowujemy dla Ciebie ekskluzywne i indywidualne koncepcje wydarzeń.
Spektrum naszych wydarzeń obejmuje konferencje i targi, imprezy sportowe, ceremonie wręczania nagród i prezentacje produktów, uroczystości firmowe lub ważne imprezy towarzyskie. Znajdujemy inteligentne i indywidualne rozwiązania na każdą okazję i tworzymy światy doświadczeń, które spełniają najwyższe standardy jakości.
Jesteśmy po Twojej stronie jako zaangażowany partner od zlecenia do realizacji. Każda impreza to dla nas atrakcyjne wyzwanie, które podchodzimy z niezbędną wrażliwością i dużym instynktem.
Nasz zespół szczegółowo doradzi, we współpracy z Tobą znajdzie optymalne rozwiązania i stworzy prawdziwe światy doświadczeń. W Twojej wielkiej chwili przenosimy rzeczy we właściwe miejsce we właściwym czasie i nic nie pozostawiamy przypadkowi.

Nasze usługi dla Ciebie w skrócie:
Profesjonalne planowanie menu i wsparcie cateringowe
Nietypowe aranżacje na zamówienie
Catering Pod Topolami oferuje swoim klientom wysoką jakość życia dzięki zdrowym produktom, najwyższej jakości usługom i kulturze korporacyjnej. Wielu pracowników korzysta z tego każdego dnia w firmowych restauracjach, salach konferencyjnych i eventowych, na imprezach firmowych i imprezach. Ponadto korzysta z tego wiele dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach całodziennych, a docelowo także osoby prywatne, które przy naszym wsparciu stają się mistrzami gościnności.