Zestaw Szefa Kuchni

CATERING

Witamy w Pod Topolami
Restauracje oferują nie tylko duże korzyści w zakresie planowania ślubu. Kompetentna obsługa i szykowna atmosfera spotykają się z wyśmienitą kuchnią w eleganckich pubach w Twoim mieście. Otrzymujesz nie tylko wyjątkową oprawę, ale także masz możliwość rozpieszczać podniebienia Waszych Gości Weselnych. Decydując się na wesele w restauracji wybieracie Państwo nie tylko miejsce na wesele, ale także obiad weselny z kompetentnych rąk. Daj się poradzić przy wyborze obiadu weselnego i skosztuj różnych dań w restauracji. W ten sposób możesz zidentyfikować specjalności domu i zaserwować swoim gościom crème de la crème. Teraz pojawia się pytanie: menu weselne czy bufet weselny?
Sprawdź Nasze Zestawy Szefa Kuchni!

MENU WESELNE

Każda para nowożeńców dociera do punktu, w którym zadaje sobie pytanie „menu czy bufet?” – czy Ty też w tym momencie? Następnie należy zwrócić uwagę na kilka kryteriów, ponieważ na pytanie, czy bardziej odpowiedni jest bufet czy menu, nie można odpowiedzieć bezpośrednio. Rodzaj kolacji weselnej, który Ci odpowiada, zależy całkowicie od tego, jak duże jest Twoje przyjęcie weselne, jak zaplanowany jest ślub i jakie są Twoje pomysły. Zarówno menu, jak i bufet mają wiele zalet i są mniej lub bardziej odpowiednie na uroczystość weselną. Ale kiedy wybrać menu, a kiedy bufet?
catering pstrążna

CATERING
PSTRĄŻNA

Wśród miejsc weselnych pierwsze miejsce zajmują restauracje – dokładnie 40 proc. Polskich par decyduje się na przyjęcie weselne w restauracji. Czy powinieneś wziąć ślub w restauracji? Wesele w restauracji ma wiele zalet. Wynajmując restaurację – inaczej niż w salach weselnych – otrzymujesz pełen pakiet. Podczas gdy musisz zająć się wszystkim w innych miejscach ślubu i kontaktować się indywidualnie z dostawcami usług, operatorzy restauracji oferują wszystko z jednego źródła.
Sprawdź Nasze Zestawy Cateringowe!

WESELE
PSTRĄŻNA

Menu weselne jest zdecydowanie bardziej wyszukaną wersją tych dwóch alternatyw i zapewnia uroczystą oprawę weselnemu obiadowi. Ty i Twoi goście weselni możecie korzystać z dań serwowanych w ciszy i spokoju oraz zjeść obiad w dobrym towarzystwie. Przy bufecie szybko może stać się tłoczno i ​​niespokojnie, ponieważ każdy gość chce szybko zdobyć przysmaki. Jednak serwując gościom weselnym menu, unikasz jednoczesnego wstawania i gromadzenia się przy bufecie. Menu weselne wymaga jednak większego wysiłku od obsługi. W końcu wszyscy chcecie zacząć jeść razem. Menu z kilkoma daniami tworzy określone ramy dla twojego ślubu i umożliwia realizację elementów programu zgodnie z planem. Ty lub Twoi goście weselni możecie wygłaszać przemówienia pomiędzy poszczególnymi kursami.
Pod Topolami
Twój ślub w Pod Topolami w Pstrążnej!
„Sam człowiek jest rzeczą niedoskonałą. Musi znaleźć drugą, aby być szczęśliwym. „
– Blaise Pascal –
Ze swoją historyczną atmosferą, Pstrążna jest wspaniałym miejscem na wesele w samym sercu Śląska.
Po ślubie ciesz się udaną uroczystością weselną w świątecznej atmosferze gruntownie odnowionego miejsca. Nasz zespół jest po Twojej stronie nawet w przygotowaniach i planowaniu. Również w Twój świąteczny dzień cały zespół kuchenny i serwis zadba o dobre samopoczucie Twoich gości z profesjonalizmem, pasją i zaangażowaniem:
Doświadcz naszej gościnności od przyjęcia po przekąskę o północy.
Pokoje na wesele w Pod Topolami
Tradycyjna lokalizacja ma dwie różne sale i urządza wymarzone wesele różnymi aranżacjami.
Nasza restauracja oferuje miejsce nawet dla 80 osób. Przestrzeń restauracji można w łatwy sposób rozszerzyć o sąsiednie sale dla 145 osób. Gwarantujemy wystarczająco dużo miejsca na bufet, parkiet i imprezy.
Latem masz możliwość przeniesienia przyjęcia weselnego i dalszej uroczystości do naszego sielankowego ogródka piwnego.
W sekcji Pokoje znajdziesz szczegółowy opis wielkości sal eventowych oraz wyposażenia wnętrz.
Wybór menu na wesele w Pod Topolami
Podobnie jak stylowa lokalizacja, kulinarne przysmaki są również elementem udanej uroczystości weselnej. Nasz zespół Pod Topolami z przyjemnością doradzi Państwu w zakresie przygotowania zróżnicowanego menu weselnego lub bogatego bufetu.
Planując menu bierzemy pod uwagę Twoje indywidualne pomysły, tak aby każdy z Twoich gości czuł się dopieszczony. Wegetarianie i weganie również docenią u nas swoje pieniądze.
Stylowa atmosfera i najlepsza obsługa
Uroczystość weselna w Pod Topolami: Wykorzystaj ekskluzywne, tradycyjne otoczenie Pod Topolami i jego idylliczny wewnętrzny dziedziniec, aby spędzić najpiękniejszy dzień w swoim życiu. Nasz najwyższej klasy zespół serwisowy zapewnia, że Państwo Młodzi i goście zawsze czują się pod dobrą opieką i czują się całkowicie swobodnie.
Dbamy również o Twoje potrzeby w zakresie planowania ślubu i odpowiadamy na Twoje osobiste życzenia i pomysły. Chętnie wesprzemy Państwa indywidualnymi aranżacjami dekoracji lokalu. Organizujemy również rzetelnych fotografów ślubnych, didżejów, zespoły, kwiaciarnie, wypożyczalnie samochodów oraz kontakty na specjalne okazje ślubne, takie jak białe gołębie, balony, sztuczne ognie.
Porozmawiaj z nami i umów się na spotkanie już teraz!
Nasz zgrany zespół z przyjemnością zrealizuje dla Państwa wymarzony ślub.
Więcej informacji o uroczystościach weselnych, ofertach, propozycjach menu i cenach znajdziesz w naszym folderze bankietowym.
Jeśli potrzebujesz noclegu, z przyjemnością skontaktujemy Cię z sąsiadującym z nami hotelem, do którego możesz dotrzeć bez moczenia nóg.
Catering Pod Topolami oferuje swoim klientom wysoką jakość życia dzięki zdrowym produktom, najwyższej jakości usługom i kulturze korporacyjnej. Wielu pracowników korzysta z tego każdego dnia w firmowych restauracjach, salach konferencyjnych i eventowych, na imprezach firmowych i imprezach. Ponadto korzysta z tego wiele dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach całodziennych, a docelowo także osoby prywatne, które przy naszym wsparciu stają się mistrzami gościnności.