Zestaw Szefa Kuchni

WESELE

Możesz samodzielnie przygotować catering z naszej bogatej oferty lub skorzystać z porady naszego kierownika imprezy. Chętnie pomożemy w opracowaniu koncepcji uroczystości w naszym domu i zrobimy wszystko, aby Twoje wymarzone wesele przebiegło sprawnie i zgodnie z planem. Dbamy o to, aby uroczystość weselna była niezapomnianym przeżyciem. Nic więc nie stoi na przeszkodzie hucznej uroczystości weselnej aż do wczesnych godzin porannych.
Sprawdź Nasze Zestawy Szefa Kuchni!

NASZA
WIZJA

Marzysz o weselu w idyllicznym miejscu i wspaniałej atmosferze? W takim razie restauracja Pod Topolami w Pstrążnej to spełnienie Twoich marzeń. Położony bezpośrednio nad jeziorem, z dużą, jasną salą balową, w naszym domu znajdziesz wszystko, czego dusza zapragnie.
Podzielna sala balowa jest połączona z tarasem zaraz obok malowniczego lasu, który jest oddzielony od restauracji. Stamtąd rozciąga się wspaniały widok aż po horyzont.
catering pstrążna

CATERING
PSTRĄŻNA

A może nawet chciałbyś wziąć ślub na naszym tarasie pod starymi drzewami? Możemy również spełnić to życzenie, ponieważ Pod Topolami jest oficjalnym miejscem ślubu urzędu stanu cywilnego. Po zniesieniu podziału w sali balowej może wygodnie stołować się i tańczyć do 150 osób. Na kulinarne przysmaki zajmie się wyłącznie nasz wyszkolony zespół bankietowy.
Sprawdź Nasze Zestawy Cateringowe!

WESELE
PSTRĄŻNA

Aranżacje weselne zawierają różne kompozycje i możliwe elementy Twojego ślubu. Masz do wyboru trzy różne aranżacje, które są dokładnie dopasowane do Twoich życzeń – w zależności od tego, jak bardzo chcesz być przez nas rozpieszczany!
Wszystkie obejmują bufet lub menu, a także pakiet napojów. Druga i trzecia oferta obejmuje jedzenie i napoje oraz różne usługi dodatkowe.
Jako alternatywę dla naszych aranżacji weselnych możesz ułożyć wymarzoną ofertę w sposób modułowy, korzystając z naszego portfolio bankietowego
Pod Topolami
W zależności od wielkości przyjęcia weselnego w naszej restauracji dostępne są różne sale. Przytulna budka, nasz salon, ogródek piwny czy gabinet to odpowiednie sale przylegające na wesele, niezależnie od tego, czy świętujesz z ośmioma osobami, czy ze 140 osobami. Na Waszą uroczystość weselną możemy ustawić tradycyjnie z białymi obrusami lub alternatywnie świątecznie na drewnie. Jesteśmy otwarci na Twoje osobiste życzenia, po prostu porozmawiaj z nami.
Masz świetną lokalizację na wesele, mamy catering. Z naszym cateringiem również możemy przyjechać do Ciebie. Czy menu weselne serwujemy w sposób klasyczny, czy też nieco bardziej swobodny, uliczny, z samoobsługą dla gości z naszego food trucka. Ty decydujesz.
Catering Pod Topolami oferuje swoim klientom wysoką jakość życia dzięki zdrowym produktom, najwyższej jakości usługom i kulturze korporacyjnej. Wielu pracowników korzysta z tego każdego dnia w firmowych restauracjach, salach konferencyjnych i eventowych, na imprezach firmowych i imprezach. Ponadto korzysta z tego wiele dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach całodziennych, a docelowo także osoby prywatne, które przy naszym wsparciu stają się mistrzami gościnności.