Zestaw Szefa Kuchni

CATERING

Witamy w Pod Topolami Dla nas catering to coś więcej niż profesjonalna dostawa smacznej i świeżej żywności. Opracowujemy indywidualne koncepcje i oferujemy indywidualne rozwiązania dla restauracji firmowych, stołówek, szkół, przedszkoli, a także imprez firmowych i przyjęć prywatnych każdej wielkości. W Pod Topolami robimy to z całego serca i z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Sprawdź Nasze Zestawy Szefa Kuchni!

NASZA WIZJA

Pod Topolami została założona przez ludzi z pasją. Od samego początku geny namiętnego gospodarza zdominowały DNA naszej firmy. Dlatego „Spotkanie z gośćmi i przyjaciółmi” jest na szczycie naszego zakresu wartości. Od dawna staramy się być wiodącym dostawcą usług cateringowych. „Prowadzenie” nie odnosi się do wielkości, ale do jakości obsługi, doskonałości procesów wewnętrznych i opiekuńczej interakcji w zespole we wszystkich wymiernych i wymiernych aspektach. Pracujemy z oddaniem na wyjątkowe wrażenia Naszych gości.
catering pstrążna

CATERING
PSTRĄŻNA

Oferujemy również niedrogie rozwiązania na małe uroczystości weselne, po prostu zapytaj nas, prześlemy szczegółowy kosztorys. Potrzebujesz naszej obsługi imprezowej czy tylko bufetu z dostawą?
Nasza wewnętrzna usługa cateringowa zapewnia od bufetu weselnego do cocktail baru.
Sprawdź Nasze Zestawy Cateringowe!

WESELE
PSTRĄŻNA

Pod Topolami to restauracja weselna w Pstrążnej, w której uroczystość weselna może stać się najpiękniejszym dniem Twojego życia.
Dysponujemy dużą salą balową na 100 osób oraz małą salą, którą możesz zarezerwować na uroczystość weselną.
W naszej restauracji weselnej znajduje się ogródek z drzewami, dzięki czemu nawet wesele do 100 osób jest możliwe bez żadnych problemów.
Pod Topolami
Produkty wysokiej jakości, orientacja na klienta i duch zespołowy – podstawa naszego sukcesu Kompetencja, rzetelność, wiarygodność oraz jakość naszych produktów i usług – to decydujące atrybuty naszej współpracy z klientami i dostawcami.
Nasza filozofia brzmi: czy to menedżerowie czy partnerzy biznesowi, pracownicy firm, prywatni gospodarze, dzieci i młodzież – nasze koncepcje cateringowe zawsze koncentrują się na specyficznych potrzebach naszych klientów. Opracowujemy i oferujemy rozwiązania na potrzeby naszych klientów w firmowych restauracjach, hotelarstwie, konferencjach i imprezach, w szkołach i przedszkolach lub po prostu w domu we własnych czterech ścianach.
Naszym celem jest być lepszym, oferować więcej, niż oczekuje klient. Dlatego dla nas profesjonalny catering to nie tylko oferta smacznej i świeżej żywności, ale filozofia naszej firmy obejmuje również świadomie kompleksową ochronę naszego środowiska i jego zasobów naturalnych. Pod Topolami również spełnia surowe wymogi urzędowe i prawne.
Dążymy do kultury korporacyjnej naszych pracowników, którą cechuje wzajemne zaufanie, przewidywalność, uczciwość i prostolinijność. Jesteśmy przekonani, że w ten sposób promowana jest życzliwość, uprzejmość, aktywna orientacja na obsługę i motywacja w kontaktach z klientami. Dlatego też ciągły dalszy rozwój i motywacja naszych pracowników jest ważnym celem – droga do tego prowadzi poprzez wzajemne uznanie i szacunek.
Catering Pod Topolami oferuje swoim klientom wysoką jakość życia dzięki zdrowym produktom, najwyższej jakości usługom i kulturze korporacyjnej. Wielu pracowników korzysta z tego każdego dnia w firmowych restauracjach, salach konferencyjnych i eventowych, na imprezach firmowych i imprezach. Ponadto korzysta z tego wiele dzieci i młodzieży w szkołach i placówkach całodziennych, a docelowo także osoby prywatne, które przy naszym wsparciu stają się mistrzami gościnności.